Kaminasaal

Kiidil turismitalus on majutuseks hooned, mis vastavad puhkemajadele ettenähtud nõuetele ja seetõttu on igas puhkemajas ka köök, mida külastajad saavad ise kasutada. Meiepoolne toitlustamine on ainult ettetellimisega ja valmistame sel juhul sööke puhkemaja Wermo köögis. Valmistame ka pidusööke, toidu hind ja menüü kokkuleppel. B&B külastajatel on hommikusöök hinna sees ja söömine toimub samuti puhkemaja Wermo kaminasaalis või kohvikusaalis. Üldiselt eelistame normaalset toitu, mida on läbi aegade Eesti talus pakutud ja toidutoore tuleb valdavalt lähiümbruse talunikelt. See on ökoloogiliselt puhas toit. Teistmoodi toitumisharjumustega nagu taimetoitlased ja eritoitumisvajadustega külalistel palume ette teatada. Teeme koostööd ka kaubamärgi UMA MEKK võrgustiku tootjatega.

Peamaja kaminasaalis (Puhkemaja Wermo) saame korraga toitlustada ca 60 inimest, siis jääb ka natuke ruumi jalakeerutamiseks.

Peamaja kohvikusaalis (Puhkemaja Wermo) saame korraga toitlustada ca 30 inimest. Seda saali kasutame üldjuhul hommikueine pakkumisel.

Kuursaal

Talu kuursaal võimaldab korraga katuse all toitlustada üle saja inimese. Kasutust on see leidnud nii pulmaliste kui ka suvepäevaliste toitlustamisel. Igapäevaselt on selles saalis vanatehnika, aktiivse puhkuse tarvikud ja varustus.